بارگذاری...

Pixi.

قالب پیکسی

آدرس:تهران
تلفن:0210000
ایمیل: mail@gmail.com

سایت flat icon – دانلود آیکون برای سایت – دانلود آیکون فلت

سایت flat icon

همراه ما امروز با معرفی یک سایت فوق العاده جذاب برای استفاده از آیکون های مختلف در طراحی سایت یعنی سایت flat icon باشید. تا با این تارنمای هیجان انگیز بیشتر آشنا شوید.

سایت دانلود آیکون
سایت دانلود آیکون

سایت دانلود آیکون

آیکون ها یکی از المان های جذاب در طراحی می باشند که شما می توانید با استفاده اصولی از آنها در سایت خود به زیبائی و جذابیت آن بیفزائید. یکی از سایت های پرطرفداری که شما می توانید آیکون مورد نظر خود را در دسته بندی های مختلف به دست بیاورید سایت فلت آیکون می باشد. این سایت دارای بیش از 2 میلیون آیکون در بیش از 44هزار سته بندی مختلف می باشد. این عدد به معنی آن است هر آیکونی که می خواهید را جستجو کنید و دانلود نمائید.

با این معرفی کوتاه بپردازیم به معرفی بیشتر سایت فلت آیکون

از ویژگی های بارز این سایت پر طرفدار می توان به رایگان بودن آن اشاره کرد. در این سایت شما می توانید بون عضویت به راحتی آیکون مورد نظر خود را در حالت های مختلف و به دو صورت تصویر PNG یا فایل SVG دانلود نمائید و از آن در طرح های خود استفاده نمائید.

سایت دانلود آیکون
سایت دانلود آیکون

آموزش استفاده از سایت فلت آیکون

برای استفاده از سایت کافیست آدرس flaticon.com را در مرورگر خود وارد نمائید. در صفحه اصلی سایت, در کادر جستجو عبارت مورد نظر خود را به زبان انگلیسی وارد نمائید.(سایت از زبان های دیگر پشتیبانی نمی کند.) و Enter بزنید.

آموزش استفاده از سایت فلت آیکون
آموزش استفاده از سایت فلت آیکون

پس از جستجو یک صفحه شامل المان درخواستی شما با طرح های مختلف مطابق تصویر زیر به نمایش در می آید. شما با کلیک بر روی آیتم مورد نظر خود وارد صفحه بعدی می شوید.

آموزش استفاده از سایت فلت آیکون
آموزش استفاده از سایت فلت آیکون

در این صفحه شما می توانید اولا رنگ آیتم مورد نظر خود را در بالای تصویر انتخاب نمائید. در منوی سمت راست مشخصاتی از جمله: نام طراح, امکان فالو, تعداد دانلود آیتم و …. را می توانید مشاهده نمائید. و در نهایت نوع فایل مورد نظر خود را با فزمت مد نظر به صورت رایگان دانلود نمائید.

سایت flat icon
سایت flat icon

به همین راحتی و مثل آب خوردن شما می توانید هر آیکونی که خواستید را از این سایت پیدا کنید و در طراحی های خود از آن استفاده نمائید.

سپاس که ایرانیزه را دنبال می کنید.

فراموش نکنید شما می توانید پروژه های طراحی سایت خود را به ما بسپارید. برای این کار کافی است از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس بگیرند.

در ضمن منتظر شنیدن نظرات شما راجع به این پست هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *