بارگذاری...

Pixi.

قالب پیکسی

آدرس:تهران
تلفن:0210000
ایمیل: mail@gmail.com
قالب فروشگاه اینترنتی ووکامرس

قالب فروشگاه اینترنتی ووکامرس – معرفی پوسته برای فروشگاه اینترنتی

قالب فروشگاه اینترنتی ووکامرس

یکی از روش هائی که می توانید با استفاده از سیستم وردپرس راه اندازی کرده و از طریق آن محصولات خود را به فروش برسانید استفاده از قالب فروشگاه اینترنتی ووکامرس برای راه اندازی فروش محصولات به صورت فیزیکی مشابه دیجی کالا یا سایت های دیگر می باشد. در این پست به معرفی دو نمونه از قالب های پر طرفدار با امکانات فوق العاده جذاب و حرفه ای می پردازیم.

قالب وردپرس وودمارت
قالب وردپرس وودمارت

1- قالب وردپرس وودمارت

قالب فروشگاهی وودمارت یکی از بهترین قالب های فروشگاهی با امکانات ویژه می باشد که به شما امکان ساخت یک فروشگاه با امکانات هیجان انگیز را در کنار ارائه امکانات فوق العده حرفه ای را می دهد. با استفاده از قالب وردپرس وودمارت شما به راحتی می توانید یک فروشگاه فیزیکی را با خیال راحت مدیریت کنید. در ضمن وودمارت عنوان پر فروش ترین قالب فروشگاهی را در سال 2017 و 2018 را دارد.

برای مشاهده توضیحات و خرید قالب وردرس وودمارت کلیک کنید

قالب وردپرس زفایر 
قالب وردپرس زفایر

2-قالب وردپرس زفایر 

یکی دیگر از قالب های فروشگاهی جذاب که شما می توانید به وسیله آن یک فروشگاه قدرتمند را راه اندازی کنید زفایر است. این قالب وردپرس با محبوبیتی که در بین کاربران دارد توانسته یکی از پر فروش ترین های قالب فروشگاهی ووکامرس باشد. این قالب وردپرس کاملا مطابق با آخرین تکنولوژی ها و الگوریتم های گوگل است و با بهینه سازی عالی که دارد می تواند شما را در مدت کوتاهی به موفقیت برساند.

برای مشاهده توضیحات و خرید قالب فروشگاهی زفایر کلیک کنید

سپاس که ایرانیزه را دنبال می کنید.

فراموش نکنید شما می توانید پروژه های طراحی سایت خود را به ما بسپارید. برای این کار کافی است از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس بگیرند.