قالب فروشگاه اینترنتی ووکامرس – معرفی پوسته برای فروشگاه اینترنتی

قالب فروشگاه اینترنتی ووکامرس

قالب فروشگاه اینترنتی ووکامرس

یکی از روش هائی که می توانید با استفاده از سیستم وردپرس راه اندازی کرده و از طریق آن محصولات خود را به فروش برسانید استفاده از قالب فروشگاه اینترنتی ووکامرس برای راه اندازی فروش محصولات به صورت فیزیکی مشابه دیجی کالا یا سایت های دیگر می باشد. در این پست به معرفی دو نمونه از قالب های پر طرفدار با امکانات فوق العاده جذاب و حرفه ای می پردازیم.

قالب وردپرس وودمارت

قالب وردپرس وودمارت

1- قالب وردپرس وودمارت

قالب فروشگاهی وودمارت یکی از بهترین قالب های فروشگاهی با امکانات ویژه می باشد که به شما امکان ساخت یک فروشگاه با امکانات هیجان انگیز را در کنار ارائه امکانات فوق العده حرفه ای را می دهد. با استفاده از قالب وردپرس وودمارت شما به راحتی می توانید یک فروشگاه فیزیکی را با خیال راحت مدیریت کنید. در ضمن وودمارت عنوان پر فروش ترین قالب فروشگاهی را در سال 2017 و 2018 را دارد.


سپاس که ایرانیزه را همراهی می کنید.

فراموش نکنید که شما می توانید پروژه های طراحی سایت خود را به ما بسپارید برای این کار کافیست درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما پر کنید تا همکاران ما برای هماهنگی بیشتر با شما تماس بگیرند. قیمت مناسب در کنار سرعت تحویل پروژه در کنار پشتیبانی حرفه ای  از ویژگی های منحصر به فرد گروه طراحی ایرانیزه می باشد.